4
Ara
/
Ekleyen:
/

Yeni eklenen kurs ilanları

foto5Mulligan Manuel Terapi Konsepti Eğitimleri

Tarih ve Adres::

6-8 Eylül 2019

Ankara

Eğitmenler:

Yuval David,PT,MSc,MCTA

Asistanlar: Murat Dalkılınç & Bülent Elbasan

Katılıma ilişkin detaylar önkayıt yaptıran kişilere iletilecektir. Önkayıt formuna  BURADAN ulaşabilirsiniz.

Eğitim hakkında temel bilgiler:

Mulligan Eğitimleri Alt Kadran ve Üst Kadran olmak üzere iki bölüm halinde düzenlenmektedir. Eğitmen olarak Peter Van Dalen, Yuval David, Sakis Adamidis veya Thomas Mitcell katılmakta hocaların asistanlığını Dr.Fzt.Murat Dalkılınç ve Doç.Dr.Bülent Elbasan yapmaktadır.Eğitimler 3’er gün sürmekte olup yoğun pratik içermektedir.

Mulligan Manuel Terapi Konsepti/ÜstKadran’da: Mulligan Konsepti ile ilgili temel bilgiler, servikal, servikotorasik, torasik bölge, omuz, dirsek, el bileği/el eklemlerine ilişkin temel teknikler öğretilmektedir. Kurs sırasında yaklaşımın temel prensipleri ve klinik karar verme süreçleri örneklenmektedir. Kurs sırasında her katılımcının pratik yapmasına olanak sağlayacak şartlar sağlanmaktadır.

Mulligan Manuel Terapi Konsepti/Alt Kadran’da: Mulligan Konsepti ile ilgili temel bilgiler, pelvis, sakroiliak eklem, lumbar bölge, kalça, diz, ayak bileği ve ayak eklemlerine ilişkin temel teknikler öğretilmektedir. Kurs sırasında yaklaşımın temel prensipleri ve klinik karar verme süreçleri örneklenmektedir. Kurs sırasında her katılımcının pratik yapmasına olanak sağlayacak şartlar sağlanmaktadır.

Eğitim Ücreti 350 euro olup eğitime katılanlara Brian Mulligan’ın yazarılığını yaptığı  Manuel Terapi Kitabı ve Mobilizasyon Kemeri verilmektedir.

Instagram hesabımız:https://www.instagram.com/mulligankonsepti/