4
Ara
/
Ekleyen:
/

Yeni eklenen kurs ilanları

foto5Mulligan Manuel Terapi Konsepti Eğitimleri

Tarih ve Adresler:

Üst Kadran: 8-10 Mart 2019/İzmir

Alt Kadran: 6-8 Nisan 2019/İstanbul

Eğitmenler:

Peter Van Dalen,PT,MT,MCTA

Yuval David,PT,MSc,MCTA

Katılıma ilişkin detaylar önkayıt yaptıran kişilere iletilecektir. Önkayıt formuna  BURADAN ulaşabilirsiniz.

Mulligan Eğitimleri Alt Kadran ve Üst Kadran olmak üzere iki bölüm halinde düzenlenmektedir.

Eğitmen olarak Peter Van Dalen, Yuval David, Sakis Adamidis veya Thomas Mitcell katılmakta hocaların asistanlığını Dr.Fzt.Murat Dalkılınç ve Doç.Dr.Bülent Elbasan yapmaktadır.

Eğitimler 3’er gün sürmekte olup yoğun pratik içermektedir.

Mulligan Manuel Terapi Konsepti/ÜstKadran’da: Mulligan Konsepti ile ilgili temel bilgiler, servikal, servikotorasik, torasik bölge, omuz, dirsek, el bileği/el eklemlerine ilişkin temel teknikler öğretilmektedir. Kurs sırasında yaklaşımın temel prensipleri ve klinik karar verme süreçleri örneklenmektedir. Kurs sırasında her katılımcının pratik yapmasına olanak sağlayacak şartlar sağlanmaktadır.

Mulligan Manuel Terapi Konsepti/Alt Kadran’da: Mulligan Konsepti ile ilgili temel bilgiler, pelvis, sakroiliak eklem, lumbar bölge, kalça, diz, ayak bileği ve ayak eklemlerine ilişkin temel teknikler öğretilmektedir. Kurs sırasında yaklaşımın temel prensipleri ve klinik karar verme süreçleri örneklenmektedir. Kurs sırasında her katılımcının pratik yapmasına olanak sağlayacak şartlar sağlanmaktadır.

Eğitim Ücreti 350 euro olup eğitime katılanlara Brian Mulligan’ın yazarılığını yaptığı  Manuel Terapi Kitabı ve Mobilizasyon Kemeri verilmektedir.

Instagram hesabımız:https://www.instagram.com/mulligankonsepti/